317040. LITOGRAFIER, 2 st, Hasse Andersson samt Lasse Åberg, signerade samt numrerade.
Gås, signerad Hasse Andersson, Skanör, numrerad 87/150, Bildyta 48x27 cm.
Komposition med pistol, signerad Lasse Åberg, numrerad 28/100. Bildyta 37x52 cm.
Lasse Åberg litografi gulnad samt med fläckar.