LJUSSTAKE, trä, Hästmodell, 1900-talets mitt.

317005. LJUSSTAKE, trä, Hästmodell, 1900-talets mitt.

Med löstagbara stavar.
Höjd: 60,5 cm.

Bruksslitage. Saknas två stavar, två stavar brända.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med löstagbara stavar.
Höjd: 60,5 cm.

Antal besök: 1 065