STORMHATT + MILITÄRHATT + HATTASKAR.

316919. STORMHATT + MILITÄRHATT + HATTASKAR.

Hög hatt Industrie Francaise storlek 56.
Militärhatt med emblem, storlek 56.
Hattask papp/läder.
Hattask, papp, London.

Slitage, pappask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattask papp/läder.
Hattask, papp, London.

Slitage, pappask med skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 895