BIRGITTA SÖDERGREN. MATTA, Röllakan, 194 x 117 cm, signerade BS.
316889. BIRGITTA SÖDERGREN. MATTA, Röllakan, 194 x 117 cm, signerade BS.
Gult mönster.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Gult mönster.
Bruksslitage.
2 731