KAFFESERVIS, 32 delar, "Agda", Rörstrand.

316863. KAFFESERVIS, 32 delar, "Agda", Rörstrand.

8 kaffekoppar
12 kaffefat
12 assietter.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.
Spricka finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kaffekoppar
12 kaffefat
12 assietter.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes.
Spricka finnes.

Antal besök: 2 824