316861. RADIO, Concerton, Stern & Stern, 1900-talets första hälft.
Längd 32,5 cm.
Bredd 17 cm.
Höjd ca 23 cm.
Märkt på baksida samt under höger justeringsratt.
Bruksslitage, lackkrackelyr, bakstycke något löst, delvis otydlig märkning på baksida, ej funktionstestad.