SPEGELSKÄNK, jugend, tidigt 1900-tal.

316793. SPEGELSKÄNK, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 140, bredd 55, höjd 144 cm.

Slitage och repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 106