SMIDESSTÄD, 1900-tal.

SMIDESSTÄD, 1900-tal.
316733. SMIDESSTÄD, 1900-tal.

Längd 50, höjd 23,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
316733. SMIDESSTÄD, 1900-tal.

Längd 50, höjd 23,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 414