Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
PAUL SOMMARIN. Landskap med hus, olja på duk, signerad.
316687. PAUL SOMMARIN. Landskap med hus, olja på duk, signerad.
Mått 37 x 64 cm.
Något vågig duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 37 x 64 cm.
Något vågig duk.
Växjö Auktionskammare
1 013