Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
GUNNEY WAHLQVIST. Blått landskap, olja på pannå, signerad, daterad 1968 a tergo.
316669. GUNNEY WAHLQVIST. Blått landskap, olja på pannå, signerad, daterad 1968 a tergo.
Mått 63 x 79 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 63 x 79 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 436