SMINKSPEGEL/SKÅP, Bruno Mathsson, 1960-tal.

316640. SMINKSPEGEL/SKÅP, Bruno Mathsson, 1960-tal.

Firma Karl Mathsson, Värnamo.
Skåp med nedfällbar klaff, fällbar spegel, hyllinredning.
Höjd 48, längd 78 , bredd 6-16 cm.

Slitage, smärre märken och repor, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Firma Karl Mathsson, Värnamo.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 505