PARTI SILVER, gafflar och skedar, bland annat H G Vogt Kristianstad 1853. Total vikt 1029 gram.
31663. PARTI SILVER, gafflar och skedar, bland annat H G Vogt Kristianstad 1853. Total vikt 1029 gram.
12 skedar, Hans Georg Vogt Kristianstad 1853, längd ca 15 cm.
12 gafflar, stämplade CVS samt LL&C, Göteborg, 1880/90-tal, längd ca 18 cm.
Gaffel, CG Hallberg Stockholm 1928, längd 18,5 cm.