KLAFFBORD, med låda, 2 stolar, tidigt 1900-tal.

316561. KLAFFBORD, med låda, 2 stolar, tidigt 1900-tal.

Bord höjd 74, bredd 68, längd 55 resp. 99 cm utfällt
Stolar höjd81, bredd 48, djup 40 cm.

Bruksslitage, en stol lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, en stol lagad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 874