KUNGLIGA SVÄRDSORDEN, " Svärdstecken ", silver och emalj Sverige, 1900-tal.

316517. KUNGLIGA SVÄRDSORDEN, " Svärdstecken ", silver och emalj Sverige, 1900-tal.

Höjd ca 52 mm
Bredd ca 40 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 mm
Bredd ca 40 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 776