Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, "Capri", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier, 1950-tal.
316516. SOFFA, "Capri", Alf Svensson, Dux, Ljungs Industrier, 1950-tal.
Längd ca. 140 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 140 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 995