VÄGGSPEGEL + PIEDESTAL, förgylld, trä/pastellage, sten, 1900-tal.

316477. VÄGGSPEGEL + PIEDESTAL, förgylld, trä/pastellage, sten, 1900-tal.

Spegel, höjd 82, bredd 69 cm.
Peidestal med stenskivor, höjd 65 cm.

Slitage, förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 82, bredd 69 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 273