BORDSUR med VÄCKARKLOCKA, så kallad Jockerur, tidigt 1900-tal.

316446. BORDSUR med VÄCKARKLOCKA, så kallad Jockerur, tidigt 1900-tal.

Förnicklad.
Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage, smärre anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förnicklad.
Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage, smärre anlupet.

Antal besök: 1 199