BILBANA, plåt med bilar, 3 st och trafikmärken, 1960-tal, Ungern.

316428. BILBANA, plåt med bilar, 3 st och trafikmärken, 1960-tal, Ungern.

Bilarna uppdragsbara, 2 nycklar medföljer, samt 8 trafikskyltar i plast.
Mått bilbana 50 x 35 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått bilbana 50 x 35 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 317