VÄGGPENDYL, förgylld, A. Wallins eftr. Linköping, 1900-tal.

316422. VÄGGPENDYL, förgylld, A. Wallins eftr. Linköping, 1900-tal.

Höjd 63, bredd 34 cm.

Ej genomgången samt förgyllningsbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63, bredd 34 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 326