PIPA, 18/1900-tal.

PIPA, 18/1900-tal.
316400. PIPA, 18/1900-tal.

Sjöskum. Med dekor av kvinna med barn. I etui. Längd ca 18 cm.

Slitage, munstycke skadad/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
316400. PIPA, 18/1900-tal.

Antal besök: 1 218