SERVISDELAR, porslin, 3 stycken, "Musselmalet" Riflet, Kunglig Dansk.

316362. SERVISDELAR, porslin, 3 stycken, "Musselmalet" Riflet, Kunglig Dansk.

Såsskål, längd 24 cm, 2:a sortering
2 assietter, diameter 16 cm.

Bruksslitage
Nagg på såsskålens ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 assietter, diameter 16 cm.

Bruksslitage
Nagg på såsskålens ovankant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 841