PARTI GLAS, 12 delar, bla plunta.

316311. PARTI GLAS, 12 delar, bla plunta.

Bemålad dekor. Bestående av 2 karaffer, plunta, 4 st vinglas, 3 glöggmuggar, 2 st snapsglas. högast höjd ca 28,5 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 781