KRYDDSTÄLL, glas, 1950/60-tal.

316294. KRYDDSTÄLL, glas, 1950/60-tal.

Kryddställ i trä med 14 stycken insatser.
Längd: 34, Bredd inklusive insatser: 22, höjd: 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 154