SKÅL, glas, fusionsteknik, Thommy Bremberg Dezign, signerat och daterat -92.

316268. SKÅL, glas, fusionsteknik, Thommy Bremberg Dezign, signerat och daterat -92.

Skål i rektangulär form med nedvikta hörn.
Längd: ca 41,5, Bredd: ca 41,5, Höjd: ca 9,5 cm.

Bruksslitage med små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage med små repor.

Antal besök: 3 181