Monark, Svenska Cykelfabriken Varberg.
54 x 38 cm.

Rost, smuts, veck i plåt, slitage och skador.

54 x 38 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Gävle, Sverige
Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
316207

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Södra Kungsgatan 59
802 55 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 681