GUSTAV ADOLF FAHLE. Läsande flicka i rumsinteriör. Oljemålning. Sign.

31620. GUSTAV ADOLF FAHLE. Läsande flicka i rumsinteriör. Oljemålning. Sign.

Daterad á tergo 1953. 33X41 cm.

Litet hörn i pannån borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet hörn i pannån borta.

Antal besök: 1 280