Certina, quartz, verk ETA, diameter ca 32 mm.
Certina Automatic blue ribbon, stål, "Volvo 1927-1977", urtavla diameter ca 30 mm.
Tissot, quartz.
Slitage, repor.
Tissot, quartz.
Slitage, repor.