ARMBANDSUR 3 st, Certina samt Tissot.

316154. ARMBANDSUR 3 st, Certina samt Tissot.

Certina, quartz, verk ETA, diameter ca 32 mm.
Certina Automatic blue ribbon, stål, "Volvo 1927-1977", urtavla diameter ca 30 mm.
Tissot, quartz.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tissot, quartz.

Slitage, repor.

Antal besök: 2 221