ABBA. Vykort med autografer, 1900-talets andra hälft.

316153. ABBA. Vykort med autografer, 1900-talets andra hälft.

Agnetha, Björn, Benny och Annifrid
Vykort utgivet av ABBAs svenska fanclub med handskriva
autografer
10,5 x 14,8 cm.

Mindre ytslitage och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

autografer
10,5 x 14,8 cm.

Mindre ytslitage och veck.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 8 394