SJÖMANSKISTA, målat trä med smidesbeslag, 1800-tal.

316069. SJÖMANSKISTA, målat trä med smidesbeslag, 1800-tal.

Danmark, längd 75, bredd 45, 52 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 006