VAS MED HÄNKEL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

316067. VAS MED HÄNKEL, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Karaff med hänkel, brunröd glasyr, höjd 35,5 cm. Signerad.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 115