SEKRETÄR SAMT ÖVERSKÅP, fur, 1900-talets mitt.

316057. SEKRETÄR SAMT ÖVERSKÅP, fur, 1900-talets mitt.

Sekretärens längd 76, bredd 41, höjd 106 cm, överskåpets längd 61, bredd 14, höjd 102 cm.

Slitage samt missfärgningar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt missfärgningar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 067