VÄGGUR, 1900-talets början.

VÄGGUR, 1900-talets början.
316033. VÄGGUR, 1900-talets början.

Ekfodral. Nyckel samt pendel medföljer.
Höjd 105cm.
Bredd 36.

Bruksslitage. Örnen med lagning. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105cm.
Bredd 36.

Antal besök: 1 363