DJUPA TALLRIKAR, 3 st samt BRICKA, "Pyro", Wilhelm Kåge Gustavsberg.

315984. DJUPA TALLRIKAR, 3 st samt BRICKA, "Pyro", Wilhelm Kåge Gustavsberg.

3 djupa tallrikar diameter 1 st 21,7 cm och 2 st 22,5 cm.
Bricka längd 30 cm.

Finns krackeleringar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka längd 30 cm.

Antal besök: 770