SOFFA Chesterfieldmodell, beige skinn, Möbler AB Arne Norell Aneby, 1900-tal.

31596. SOFFA Chesterfieldmodell, beige skinn, Möbler AB Arne Norell Aneby, 1900-tal.

Längd ca 220 cm.

Grovt slitage och skador på sittkuddar. Grovt slitage på armstöd. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 220 cm.

Antal besök: 2 048