MÖBLEMANG, 3 delar, empirestil, 1900-talets början.

315945. MÖBLEMANG, 3 delar, empirestil, 1900-talets början.

Bord, 44 x 67, tot längd 126 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage, karackelering lack, bord och stolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 003