BRUDKLÄNNING, 1940-tal, storlek 36/38 med slöja + FRACKSKJORTA.

315916. BRUDKLÄNNING, 1940-tal, storlek 36/38 med slöja + FRACKSKJORTA.

Cremefärgad brudklänning med släp, midjemått ca 74 cm. slöja i tyll. Frackskjorta med stärkt skjortbröst, 2 lösa kragar, stl 41.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 237