BORDSPENDYL, KANDERLABRAR, ett par, omkring 1900.

315901. BORDSPENDYL, KANDERLABRAR, ett par, omkring 1900.

Urverk märkt Barrard & Vignon Paris. Pendel finns. Höjd 31-40,5 cm.

Slitage, nagg på glasskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg på glasskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 180