GUIDO ODIERNA. Villa Faraglioni på Capri, olja på duk, signerad, 1900-tal.

315873. GUIDO ODIERNA. Villa Faraglioni på Capri, olja på duk, signerad, 1900-tal.

50 x 60 cm.
Villa Faraglioni ligger på sydostspetsen av Capri, ovanför restaurangen Da Luigi ai Faraglioni.

Åldersslitage med krackelering samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Antal besök: 1 575