RING vitguld 18K, Alton F, med briljantslipad diamant, 0,57 ct. Top Wesselton VVS.

315844. RING vitguld 18K, Alton F, med briljantslipad diamant, 0,57 ct. Top Wesselton VVS.

Ring storlek 18 mm. Totalvikt 2,6 gram.
Besiktningsutlåtande från Östsvenska Handelskammaren medföljer. Enligt besiktningsutlåtandet, Graderingsutlåtande: god slipning (5,47-5, 49x3,16). Top Wesselton F VVS2.

Slitage, smärre repor på metallen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 630