Supbägare på fot av silver med invändig förgyllning och utvändig dekor i form växtlighet, märkt med ryska stämplar,
höjd 7,7 cm, samlad vikt 192 gram
En kopp avskiljer i mönster och höjd.
Bruksslitage.
Bruksslitage.