HÄSTVAGN, 1800/1900-tal.

315819. HÄSTVAGN, 1800/1900-tal.

Längd cirka 230 cm, bredd cirka 110 cm.

Visst renoveringsbehov, rost, skador slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 544