SKEPPSLAMPOR, ett par, mässing, 1900-talets första hälft.

315801. SKEPPSLAMPOR, ett par, mässing, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 33 cm.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 33 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 763