STOLAR, stapelbara, Perssonverken i Bjärnum.

315794. STOLAR, stapelbara, Perssonverken i Bjärnum.

6 stycken sits och rygg av perstorpsskivor.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och småskador.

Antal besök: 4 152