EVANGELINA ESPARZA. "Swing II" grafiskt tryck, signerad E Esparza, numrerad 1/3.

315784. EVANGELINA ESPARZA. "Swing II" grafiskt tryck, signerad E Esparza, numrerad 1/3.

Bildyta ca 20x20 cm.
A tergo signerad, daterad samt numrerad.
(Cyanotype).

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 20x20 cm.
(Cyanotype).

Ej ramad.

Antal besök: 810