Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
PER WILHELM CEDERGREN. Fiskebåt, olja på duk, 1800-tal, signerad P W Cerdergren.
315772. PER WILHELM CEDERGREN. Fiskebåt, olja på duk, 1800-tal, signerad P W Cerdergren.
26x36,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26x36,5 cm.
Garpenhus Auktioner
3 639