JEAN ROSENGREN. Motiv från Skälderviken, Olja på duk, signerad J Rosengrten och daterad 1926.

315746. JEAN ROSENGREN. Motiv från Skälderviken, Olja på duk, signerad J Rosengrten och daterad 1926.

39x50 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x50 cm.

Jean Rosengren (1894–1965)

Antal besök: 886