BROSCH 18k guld, emaljarbete, 1800/1900-tal. Vikt 8,1 gram.

31574. BROSCH 18k guld, emaljarbete, 1800/1900-tal. Vikt 8,1 gram.

Utan stämplar. 3,8 x 2,5 cm.

Slitage. Mindre enstaka bucklor. Har troligtvis gjorts om till brosch senare. Böjt avslut på nål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan stämplar. 3,8 x 2,5 cm.

Antal besök: 642