SKÅLAR, 3 st, glas, "Corona" Lars Hellsten, "Fleur" Jan Johansson samt "Hallon" Anne Nilsson, Orrefors.

315736. SKÅLAR, 3 st, glas, "Corona" Lars Hellsten, "Fleur" Jan Johansson samt "Hallon" Anne Nilsson, Orrefors.

Skål "Corona", diameter ca 14,5, höjd 9,5 cm.
Skål "Fleur", diameter ca 16, höjd 11 cm
Skål "Hallon", diameter 19, höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 893