EVANGELINA ESPARZA. "Olive field" grafiskt tryck, signerad E Esparza, numrerad 1/3 samt daterad 2015.

315714. EVANGELINA ESPARZA. "Olive field" grafiskt tryck, signerad E Esparza, numrerad 1/3 samt daterad 2015.

Bildyta 11x16 cm.
(Calotype).

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 11x16 cm.
(Calotype).

Ej ramad.

Antal besök: 497