Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPA med plåtskärm, Öia, 1900-talets andra hälft.
315701. BORDSLAMPA med plåtskärm, Öia, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 52 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 52 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
755